2. 12. 2012

MHC Martin - HK 95 P.Bystrica 8:3

Tretiny: ( 1:0, 2:2, 5:1)

Zostava MHC Martin: brankári - Maťovčík Pavol, Jendreas Marek

Nauš Tomáš,Libutka Dominik,Smidžár Fero,Olekšák Peter,Kovačka Jakub -strely/góly (10/4)

Kočalka Matej,Fatul Oliver,Belica Lukáš,Sajdák Tomáš,Chorvát Matej -strely/góly (14/2)

Ulbricht Matúš,Kubala Andrej,Svitáč Daniel,Rimóci Rišo,Nagy Boris -strely/góly (19/2)

Góly a asistencie: O.Fatul 2/0,M.Kočalka 0/1,M.Ulbricht 0/1,A.Kubala 1/0,Nauš T. 3/0,Libutka D. 0/2,Smidžár F. 1/0,Svitáč D. 1/0,Nagy B. 0/1

Brankár: P.Maťovčík zásah/gól - 4/3,M.Jendreas - 9/0,

Jeden z ťažších súperov,ktorý nás napriek konečnému výsledku potrápil.Najmä v druhej tretine,kde sme prestali aktívne korčuľovať a súper mal miestami prevahu.Na súperovu bránu sme v druhej tretine vystrelili len 7 krát a tretina skončila 2:2.Najaktívnejšie v zápase hrala tretia päťka,ktorá vystrelia na brankára súpera 19 striel,čo bola skoro polovica.