27. 1. 2013

HK 95 P.Bystrica - MHC Martin 3:7

Tretiny: (1:2, 2:2, 0:3)

Zostava MHC Martin: brankári - Maťovčík Pavol, Jendreas Marek

Nauš Tomáš,Libutka Dominik,Smidžár Fero,Olekšák Peter,Fatul Oliver -strely/góly (12/3)

Kubala Andrej,Chorvát Matej,Kráľ Adam,Mogora Dávid,Kovačka Jakub -strely/góly (11/2)

Bubica Max,Svitač Daniel,Poláčik,Ďurkovič,Sajdák Tomáš,Nagy Boris -strely/góly (19/2)

Góly a asistencie: O.Fatul 0/1,T.Nauš 1+1sn,D.Libutka 0/1,A.Krἠ0/1,A.Kubala 1/1,M.Bubica 1/0,D.Svitač 1/1,M.Chorvát 1/0,F.Smidžár 1/0.

Brankár: P.Maťovčík zásah/gól - 14/1+1sn,M.Jendreas - 7/1,

Vyrovnaný zápas,s ktorého sme v poslednej tretine mali viac.P.Bystrica skúšala rôzne kombinácie podvodov ako napr.menenie hráčov v päťkách,výmena druhého brankára po pár minútach a pod.No nakoniec po upozorneniach hrali tak ako mali a prehrali poslednú tretinu 3:0.V dobrom svetle sa predstavila päťka štvrtákov,ktorá bola najakívnejšia a pridali aj 2 góly.