28. 10. 2012

Mšk Púchov - MHC Martin 6:13

Tretiny: (2:2, 1:6, 3:5 ).

Zostava MHC Martin: brankári - Maťovčík Pavol, Marek Jendreas

Smidžár František,Nauš Tomáš,Libutka Dominik,Olekšák Peter,Ulbricht Adam -strely/góly (13/6),

Kočalka Matej,Belica Lukáš,Fatul Oliver,Magál Michal,Kovačka Jakub, -strely/góly (11/1)

Chorvát Matej,Ulbricht Matúš,Kubala Andrej,Rimóci Rišo,Sajdák Tomáš,Kalinka Timo- strely/góly (15/6)

Góly a asistencie: P.Olekšák 0/1,M.Magál 0/1,T.Nauš 3/3,D.Libutka 0/1,F.Smidžár 3/0,L.Belica 1/0,A.Kubala 0/3,R.Rimóci 0/1,M.Ulbricht 5/1,M.Chorvát 1/2.

Brankár: P.Maťovčík zásah/gól - 13/4,M.Jendreas - 11/2,

Ďalší zápas v ktorom sme na začiatku prehrávali a nevedeli sme sa rozbehnúť.Prvá tretina bola vyrovnaná a keby sme ju prehrali,tak by nikto nemohol namietať.Po výmene strán to už išlo bez väčších problémov.tak to bolo až do polovice 3.tretiny,kde sa rozhodcovia rozhodli,že zápas zdramatizujú a pri stave 3:12 začali pískať iný zápas na ktorom sme boli my.Vydeli veci,ktoré sa nestali a nevideli tie čo sa stali.Po neuznanom góle Mateja K.odpískali trestné proti nám,napriek tomu že napadnutý bol náš hráč.Neodpískali zákroky na obidvoch stranách a rozkúskovali posledných 8 min.Tu sme inkasovali 2 góly po sam.nájazdoch.Ale aj tak im to nepomohlo ďakujeme p.Gargulák.Dnes zabrala  prvá a tretia päťka Tomáš 3 góly,Fero 3 góly,ale dnes po dobrých asistenciách zo Sučian a jeho dôraze dal Matúš 5 + 1.Je škoda,že aj pri deťoch kde o nič nejde dokážu rozhodcovia vytvoriť zbytočne nepriateľské nálady medzi hráčmi a aj rodičmi.