Choď na obsah Choď na menu
 


Slovan 21-22.12.2015

26. 12. 2015


    V dňoch 21.-22.12.2015 sa na štadióne O. Nepelu v Bratislave konal medzinárodný turnaj hráčov ročníkov 2001-2002 pod názvom SLOVAN CUP.
Na turnaji sa zúčastnili aj ôsmaci z MHA Martin. Postupne sa stretli so súpermi: Warriors Brno, Slovan Bratislava a HC Klagenfurt. Aj napriek konečnej štvrtej priečke na turnaji chalani predviedli výborné výkony. Prítomní diváci a odborníci-tréneri ocenili najmä zápas a kvalitu hry s domácim Slovanom.

Tomáš Pšenka, tréner MHA: "Aj napriek výsledkom môžem chlapcov pochváliť za výkony, avšak až na posledný zápas. Prvé tri zápasy sa prezentovali vo veľmi dobrom svetle, ich oduševnené výkony, snaha, nasadenie a hokejové zručnosti boli na vysokej úrovni. Hral sa veľmi rýchly a fyzický hokej, čoho sa chlapci nezľakli a dokazovali, že aj s kvalitnými súpermi zo zahraničia sme konkurencieschopní. Jedine posledný zápas nám nevyšiel podľa našich predstáv."

Výsledky:
MHA Martin - Warriors Brno 2:4
Góly a asistencie: A. Kubala (O. Fatul), M. Kočalka (F. Smidžár, L. Michnáč)

MHA Martin - Slovan Bratislava 1:2
Gól a asistencia: M. Kočalka (A. Čatloš)

MHA Martin - HC Klagenfurt 5:2
Góly a asistencie: M. Kočalka 5 gólov (asistencie: L. Michnáč 2, J. Kovačka 1)

O 3. miesto:
MHA Martin - HC Klagenfurt 4:6
Góly a asistencie: F. Smidžár (Michnáč), L. Michnáč (O. Fatul, M. Kočalka), A. Čatloš (D. Libutka), A. Čatloš (O.Fatul)

Celkové poradie:
1. Warriors Brno
2. Slovan Bratislava
3. HC Klagenfurt
4. MHA Martin

SúpiskaMHA Martin:
P. Maťovčík, M. Sekeráš, O. Fatul, J. Kovačka, L. Belica, P. Olekšák, M. Maňka, D. Bakala, F. Smidžár, M. Kočalka, L. Michnáč, A. Vladár, D. Libutka, K. Malík, M. Chorvát, A. Čatloš, A. Kubala